Vi är redo!

Fyll i uppgifterna nedan
Vi Kontaktar dig inom 24 timmar

    Ska du besöka oss?

    Söker du en specifik person?
    Skrolla ner

    Nicklas Berglin

    Affärsutveckling, Marknad & Sälj

    Jag gillar teknik i alla dess former, framförallt gränslandet mellan människa och teknik. Jag anser att alla behövs om verksamheten ska fungera.

    nicklas@tornetinnovation.se
    070-326 99 78

    Joakim Ek

    Delägare

    Jag uppskattar kunder som vill och vågar utvecklas och alltid är redo att ta nästa steg framåt.

    joakim@tornetinnovation.se
    070-250 19 25

    Charlie Erwall

    Digitalisering & Automation

    Med bakgrund inom automation och inbyggda system arbetar jag med ett brett register. Jag vill se och utforma helheten i projekt men frodas också på detaljnivå.

    charlie@tornetinnovation.se
    073-560 40 85 

    Catrin Myhrman

    Delägare & Marknadsansvarig

    Att driva efterfrågan och skapa tillväxt för våra kunder genom rätt marknadsstrategi och aktiviteter är det roligaste som finns!

    catrin@tornetinnovation.se
    0760-24 80 81

    Simon Nilsson

    Digitalisering & Konstruktion

    Jag har ett mångsidigt intresse och bred kompetens inom konstruktion och teknik. Min drivkraft är att vara en del i utvecklingen mot en bättre framtid.

    simon@tornetinnovation.se
    070-297 43 69

    Elise Skoog

    Monitor ERP

    Monitor är ett fantastiskt system för att hålla reda på hela verksamheten och bidrar, rätt använt, till att nå en produktion i världsklass.

    elise@tornetinnovation.se
    070-311 18 28